Kāpņu izgatavošana

Klientus bieži vien satrauc jautājums, kad sākt domāt par kāpnēm, kad iespējams veikt pasūtījumu un kurā brīdī to būtu nepieciešams darīt. Domāt par kāpņu izgatavošanu vajadzētu savlaicīgi.
Pirmais posms ir būvniecības stadija, kad izsaucot speciālistu vēl ir iespējams nokontrolēt atvēlētās vietas lielumu izrunāt nianses un pie iespējas veikt izmaiņas telpā, ja izrādās, kad tādas ir nepieciešamas, lai rezultātā iegūtu kāpnes ar ērtu kāpiena soli, kas ir pamatu pamats.
Nākamā lieta būtu kāpņu vizuālā izvēle, kas jau tiek piemērota mājokļa kopējam interjeram un novietojumam telpā.
Lai vieglāk būtu risināt šo jautājumu var aplūkot bildes mūsu galerijā vai piesaistīt pie objekta dizaineri, arhitektu, kurš šo jautājumu kopā ar mums atrisinās. Kāpņu izgatavošanu var veikt, kad objektā ir ielietas melnās grīdas, sienām ir veikta pirmā izlīdzinošā kārta un izveidots pārsegums. Šajā stadijā veicam uzmērīšanu un zīmējam tīro projektu, pēc kura arī tiek izgatavotas kāpnes. Kāpņu izgatavošana atkarībā no sarežģītības pakāpes aizņem vidēji sešas nedēļas. Tāpēc šo jautājumu nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi.

Kāpņu montāžu var veikt, kad objektā ir ieklāti tīrie grīdas segumi flīzes, parkets, linolejs, tepiķis utt. un sienām ir veikta tīrā apdare.


www.ekokapnes.lv © 2019.
Visas tiesības aizsargātas LR likumdošanā paredzētajā kārtībā.
Šajā vietnē izvietoto materiālu, bez autora rakstiskas atļaujas, aizliegts kopēt, lejupielādēt, vai citādāk izmantot!